Jakie wzory skarpet będą najmodniejsze na początku 2021 roku?

2021-02-12
Jakie wzory skarpet będą najmodniejsze na początku 2021 roku?

Moda lubi zaskakiwać i powracać w nowych odsłonach. Czy na początku 2021 modne będą długie, białe skarpety frotte, konieczne wtłoczone w ciut przyciasne japonki? Nic z tych rzeczy! A może powrócimy do stopek, które przerażająco obnażają kostki mroźną, zimową porą? Nie tym razem. W nowym roku czeka nas prawdziwa inwazja kolorów i wzorów. Pandemia i związana z nią izolacja sprawiły, że w końcu znaleźliśmy czas, żeby zastanowić się, czego chcemy, jakie są nasze cele, do czego dążymy. Zauważyliśmy samych siebie i postanowiliśmy przedstawić się całemu światu. Jeśli Ty też czujesz taką potrzebę, mamy coś, co pozwoli dać upust Twoim wewnętrznym pragnieniom. Zacznijmy od drobnych zmian.

Załatw modę po męsku

Męski styl nie musi być przesadnie stonowany, klasyczny, a nawet trochę niewyraźny czy nudny. Współcześni mężczyźni przestają bezkrytycznie zdawać się na stylistyczne opinie, uwagi czy złote rady kobiet, które pełnią istotne funkcje w ich życiu - matek, żon, córek. Coraz częściej sami wyszukują ciekawe ubrania, które chętnie by założyli. Jeśli jednak żeńska część domowników niechętnie lub, chciałoby się powiedzieć, alergicznie reaguje na Twoje zakupowe wybory, warto zmienić strategię. Zacznij od odzieżowych drobiazgów. W naszym sklepie internetowym smilers.pl prezentujemy setki modeli męskich skarpet, które uzupełnią outfit wyłącznie na Twoich zasadach.

Niewielki element garderoby wpłynie na Twoją odmienność

Chcesz się wyróżnić? Próbujesz kreować swój nowy wizerunek? Zacznij od małych rzeczy. A gdybyś tak, idąc na oficjalne przyjęcie, nałożył wściekle wzorzyste skarpety? Wprawdzie założyłeś garnitur, który żona pozwoliła Ci kupić i dobrałeś idealnie dopasowane buty. Powinieneś wtopić się w męską masę krawaciarzy. Ty masz jednak na sobie tajną broń, która sprawi, że po przyjęciu wszyscy będą pamiętali Ciebie jako faceta, który nosił skarpety w… i właśnie w tym momencie sam podejmujesz decyzję - skarpety w ”co”? Wybierasz kropki, kratkę, paski, romby, a może tematycznie - sięgniesz po motywy The Beatles, Rolling Stones, zwierzęta, owoce, kwiaty albo po prostu jedzenie? Wybór należy do Ciebie.

Dla kobiet liczy się jakość

Nasi specjaliści od sprzedaży doszli do wniosku, że dopiero praca zdalna zmusiła kobiety do noszenia skarpet. Pracując w home office, wolisz założyć rajstopy, które wydłużają każdą wizytę w toalecie, czy skusisz się na fikuśne skarpetki z futerkiem lub skarpetki z legendarną Pipi, twardzielką taką jak Ty - która jedną ręką odpisuje na maile ofertowe, a drugą gotuje obiad? W naszym sklepie internetowym smilers.pl znajdziesz skarpety damskie na każdą okazję. Setki wzorów, kombinacji, dekoracyjnych elementów nie zdołają jednak uciszyć praktycznych pytań: “Na co Panie zwracają w pierwszej kolejności uwagę?” Jakość! Skarpety są wprawdzie rewelacyjne, ale czy są wygodne, czy nie blakną już po pierwszym praniu, a może kurczą się i mechacą? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak pielęgnować swój nowy nabytek, by nie stracił pierwotnego blasku, przeczytaj przygotowany przez nas na ten temat artykuł.

Skarpetkowe trendy 2021

Przyzwyczailiśmy się do stopek, jednak w nowym roku nieco zmieniamy tendencję. Klienci coraz częściej preferują długie skarpetki. To zdecydowanie pokłosie obowiązujących nowych trendów. Jakie są ich zalety? Otóż długa skarpetka nie ukrywa się w bucie. Wyeksponowane wzory okalające kostkę to też praktyczne rozwiązanie, które pozwala uniknąć otarć, odcisków i przede wszystkim zapalenia stawów. Modowi trendsetterzy sięgają po motywy ekologiczne. Idą także w stronę ekstremalnej różnorodności. Skarpetki totalnie różne, mimo że z tej samej pary, łączy je tylko jeden motyw. Takim przykładem jest na przykład para skarpet, gdzie na jednej z nich jest dumny bocian, a na drugiej przyniesiony przez niego dzidziuś, zawinięty w pieluszkę.

Masz wolność wyboru

Wolność to wiodący temat 2021. Pod wpływem wydarzeń, które objęły większość część ubiegłego roku, nowy upłynie pod hasłem świadomego dokonywania wyborów. Nie jesteś skazany na smutną, monotonną klasykę. Możesz wybierać i kształtować nowego siebie. To Ty decydujesz o kolorze włosów, wzorze dywanu w Twoim salonie, rasie psa, który biega po pokoju. Decydujesz o tym, kim jesteś. Wyraź to na początku przez skarpetki, które nosisz.

pixel