Skarpetki damskie w owoce

( ilość produktów: 11 )

W tej kategorii znajdziesz damskie skarpetki, które prezentują soczysty design – prawdziwy owocowy zawrót głowy! Kolekcja uwodzi mistrzowską spójnością kolorów, energią i optymistyczną odsłoną garderoby. Skarpetki damskie w owoce zachwycają różnorodnością i ciekawy designem, który udowadnia, że moda jest po to, by się nią bawić. Produkty cieszą się ogromną popularnością, moda na skarpetki w owoce nie do pary w żywych i zwracających uwagę tonacjach trwa w najlepsze. Garderoba jest radosna, żywa i pełna dynamiki. Wnosi w szarość dnia sporo światła i poprawia zdecydowanie humor. Włóż skarpetki w owoce, a przekonasz się, że to będzie dobry dzień!

Skarpetki damskie z motywami w owoce

Kolekcja skarpetek z motywami owoców wyróżnia się inspirującą grą kolorów. Każda para jest odmienna, a damskie skarpetki nawet w duecie różnią się między sobą. Jednak łączy je wspólny motyw przewodni w postaci owoców, które są tak apetycznie wyeksponowane, że chce się je po prostu zjeść. Możesz wybierać spośród lokalnych, dojrzewający w słońcu truskawek lub egzotycznych pomarańczy i ananasów. Sporą część galerii stanowią banany, w przeróżnej odsłonie. Inspirujące są pary, które prezentują się w przepięknym opakowaniu do złudzenia przypominającym prawdziwy owoc. To elementy damskiej garderoby, które mogą okazać się wspaniałym prezentem dla przyjaciółki, mamy lub siostry.

Skarpetki damskie w owoce w sklepie Smilers.pl

Asortyment eksponuje coś więcej niż tylko skarpetki. Produkty mają w pakiecie darmowy uśmiech, który wywołują, jeżeli się je zobaczy. Nie sposób przejść koło takiej garderoby obojętnie. Damskie skarpetki w owoce użyte w stylizacji zupełnie zmieniają jej kierunek. Pokazują, że masz do siebie dystans i podkreślają, że ich właścicielka to odważna osoba, która jest ciekawa świata i nie boi się eksperymentować. W jednolitym looku i ciemnym zestawie ożywiają zdecydowanie wygląd, a w połączeniach z innymi kolorami nadają outfitowi niebanalnego charakteru. Owocowe skarpetki są uniwersalne i nadają się zarówno dla dziewczynki, studentki, jak i koleżanki z pracy.

Damskie skarpetki w owoce chce się nosić. To nie tylko za spraw wyglądu, ale wykonania. W Smilers.pl zadbaliśmy o to, by tkaninę stanowiły najlepiej wyselekcjonowane materiały. Czesana bawełna, która dominuje w naszych produktach, wyróżnia się wyjątkową miękkością. Ciepło i dobrze okala stopy, bez ucisku. Materiał jest elastyczny i sprężysty, dlatego skarpetki w owoce dobrze trzymają się nóg, nie przekręcają w bucie i komfortowo noszą. Stopy czują się dobrze przez cały dzień, ponieważ tkanina oddycha, nie powodując przegrzania i zawilgocenia. To wyjątkowa jakość produktów, ponieważ nawet po wielokrotnym praniu w pralce owocowe motywy prezentują ten sam, żywy odcień, a tkanina się nie mechaci. Skarpetki damskie w owoce cieszą świeżym wyglądem i soczystym kolorem przez długi czas.

 

pixel